Te olete ühine õiguskomisjon – EESTI

Te olete ühine õiguskomisjon

Meie riigi õigussüsteemid ei suuda inimesi, sest nad kaitsevad omandatud huve enne üldist huvi, nad ei anna enam ka inimestele seaduslikku õiguskaitsevahendit.

Meestel ja naistel on meil võõrandamatu õigus hoida inimesi, kes on toime pandud kuriteo vastu, isiklikult vastutavad.

Sellest tulenevalt otsustasid inimesed kutsuda tavapäraseid kohtuid seaduslikuks alternatiiviks, et pakkuda õiguspärast õiguskaitsevahendit, mis säilitaks üldise huvi ja kellel ei olnud omandatud huve.

Õiglus, kuidas see loodi Loodusõiguse alusel.

Šotimaal kutsuti ühes neist kohtupraktikast kokku kolm kohtunikku, kes vastasid süüdistustele, et nad panid toime kuritegusid rahva vastu. Nad ei suutnud vastata, ei jõudnud kohtueelsesse vahendusprotsessi ja ei pöördunud kohtuistungile. See on süü vaikne vastuvõtmine.

Nüüd, et rahva tahtmist häirida, on need kolm kohtunikku kasutanud oma riiklikku süsteemi, et suunata kaks meest, kelle tulemuseks on nende ebaseaduslik kinnipidamine, ekslikud süüdistused ja sundida neid oma põhikirja kohtusse. protsessist.

Need kohtunikud on väitnud, et inimestel ei ole õigust asutada oma kohtuid, pakkudes samas nulltõendeid selle kohta, et nad ei taha, et inimesed sekkuksid oma monopoolsesse äritegevusse või hoiaksid neid inimestele vastutavaks.

Kas sa usud, et võim on rahvale?

Kas te arvate, et riik peaks vastutama inimeste ees?

Kas te arvate, et igaüks peaks vastutama isiklikult oma kuritegude eest?

Kui nõustute, siis printige selle õiguse kaudu välja ühine õigusabi teade: MINA OLEN CLC – ESTONIA, võtke temaga enesele ja saatke foto e-posti aadressile info@commonlawcourt.com

Nüüd on aeg seista koos, kaitsta oma õigusi.

Igaüks on oma käitumise eest vastutav, see pole enam
inimestele vastuvõetav.

ME OLEME ÜHINE ÕIGUSKOGUS