ORTAK HUKUK MAHKEMESİ – TÜRKİYE

ORTAK HUKUK MAHKEMESİNİNİZ

Devlet adalet sistemlerimiz halkı yok ediyor çünkü kamu yararından önce kazanılmış çıkarları koruyorlar, ayrıca artık insanlara yasal bir çare sağlamıyorlar.

Erkekler ve kadınlar olarak, insanlara karşı suç işleyenleri şahsen sorumlu tutma hakkımız yoktur.
Buna göre, halk, kamu yararını koruyan ve kazanılmış menfaati olmayan yasal bir çözüm sağlamak için yasal bir alternatif olarak ortak hukuk mahkemelerini bir araya getirmeyi seçmiştir.

Adalet, Doğal Yasaya dayanarak, nasıl çalışması amaçlanmıştır.

Bu ortak hukuk mahkemesi davalarından birinde İskoçya’da, üç hakime, halka karşı işledikleri suçlamaları yanıtlamak için çağrıldığı çağrıldı. Cevap veremediler, verilen duruşma öncesi arabuluculuk sürecine giremediler ve duruşma duruşmasına başlamadılar. Bu tam bir suçluluk kabulüdür.

Şimdi, halkın iradesini hayal kırıklığına uğratmak için, bu üç yargıç devlet sistemlerini, yasadışı gözaltına alınmalarına, hatalı suçlamalara ve onları kendi yasal mahkemelerine zorlamalarına neden olmak için devlet sistemlerini kullandılar; Sürecin

Bu hakimler, halkın kendi mahkemelerini kurma hakkına sahip olmadığını, sıfır kanıt sunarken, insanların tekel işlerine müdahale etmelerini veya insanlara karşı sorumlu olmalarını istemediklerini iddia etmişlerdir.

Otoritenin insanlara yattığına inanıyor musunuz?

Devletin halka karşı sorumlu olması gerektiğine inanıyor musunuz?

İşledikleri suçlardan herkesin kişisel olarak sorumlu tutulması gerektiğine inanıyor musunuz?

Kabul ediyorsanız, lütfen bu bağlantıyı kullanarak ortak hukuk mahkemesi destek mesajını yazdırın: Ben CLC – TÜRKİYE, bir selfie al ve fotoğrafı info@commonlawcourt.com adresine e-posta ile gönderin.

Şimdi birlikte durma, haklarını koruma zamanı.

Herkes davranışlarından sorumludur, artık değil
insanların acı çekmesi için kabul edilebilir.

BİZ ORTAK HUKUK MAHKEMESİ